Szukaj
Close this search box.

Betard Sparta Wrocław – Unia Leszno. W piątek klasyk na Olimpijskim [BILETY, TRANSMISJA]

Betard Sparta Wrocław - Unia Leszno. W piątek klasyk na Olimpijskim [BILETY, TRANSMISJA]

Po bardzo udanej inauguracji sezonu i dwóch domowych wygranych nad Falubazem Zielona Góra i GKM Grudziądz przyszła pora na remis (45:45 z Włókniarzem Częstochowa) i porażkę w delegacji (38:52 z Apatorem Toruń). Spotkanie z Unią będzie więc dla Sparty okazją na przełamanie oraz podtrzymania serii zwycięstw na Stadionie Olimpijskim. Zespół z Leszna wygrał jak dotąd tylko jedno z czterech spotkań w sezonie 2024, w dodatku do Wrocławia przyjeżdża osłabiony kontuzjami.

Do Janusza Kołodzieja (zwichnięty bark i złamany guzek większy kości ramiennej) dołączył bowiem najlepszy junior klubu Damian Ratajczak, który złamał kość w udzie w Danii. Najbardziej utytułowany polski klub jest zatem w trudnej sytuacji.

– W obliczu tych kontuzji wielu już dziś spisuje Byki na straty. Zatem mecz powinien być dla wrocławian spacerkiem – mówi Wojciech Koerber, ekspert żużlowy.

Gdzie kupić bilety na mecz Betard Sparta – Unia Leszno?

Bilety na mecz Betard Sparta Wrocław – Unia Leszno możecie kupić tutaj. Początek o godz. 20:30 na Stadionie Olimpijskim.

Betard Sparta Wrocław – Unia Leszno. Transmisja meczu

Transmisję meczu żużlowego Betardu Sparty Wrocław z Unią Leszno zobaczycie na antenie Eleven Sports 1.

Betard Sparta Wrocław kontra Fogo Unia Leszno. Komunikacja specjalna

Podpowiadamy, jak dojechać na mecz oraz jak z niego wrócić. Po meczu Wydział Transportu Urzędu Miejskiego zadysponował dodatkowe kursy tramwajów. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Zobacz również

Popularny