Bilety na hit ekstraklasy wyprzedane? Nie u nas! Zdobądź wejściówki na mecz Śląsk – Raków

Bilety na hit ekstraklasy wyprzedane? Nie u nas! Zdobądź wejściówki na mecz Śląsk - Raków

Dziewiętnaście dni przed meczem Śląsk – Raków wyprzedane zostały wszystkie bilety dostępne w ogólnodostępnej sprzedaży – poinformował wrocławski klub. #KompletNaŚląsk2 stanie się faktem 3 grudnia o godz. 17:30.

To druga taka sytuacja w tym sezonie – pierwszy #KompletNaŚląsk zdarzył się podczas meczu z Legią Warszawa, wygranym przez Śląsk 4:0. Już teraz wiadomo więc, że średnia frekwencja na meczach WKS-u, która jest drugą najwyższą w Polsce i wynosi w tej chwili niespełna 22,5 tys. kibiców, znacząco wzrośnie po starciu z Rakowem. Będzie to przedostatnie spotkanie we Wrocławiu w 2023 roku. W kolejny weekend (sobota 9 grudnia, godz. 20:00) Śląsk zmierzy się z Koroną Kielce.

W naszym konkursie wciąż możecie jeszcze wygrać bilety na hitowe starcie w PKO BP Ekstraklasie: Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa!

Jak wygrać vouchery na mecz WKS Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa?

Aby wygrać podwójne vouchery na mecz WKS Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa należy od wtorku 14 listopada od 16.30 do piątku 17 listopada do godz. 14.00 wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy.

W formularzu podajemy imię, nazwisko, adres e-mail i kontaktowy numer telefonu. Odpowiadamy też na pytanie: kto w swojej historii ma na koncie więcej tytułów mistrza Polski – Śląsk, Raków czy oba kluby tyle samo?

Wygrywają cztery pierwsze i cztery ostatnie zgłoszenia z prawidłowymi odpowiedziami. O wygranej poinformujemy mailowo.

Zobacz również

Popularny