Szukaj
Close this search box.

CONTRA MMA 4: Sztuki walki z wysokiej półki wejdą na Orbitę [BILETY]

CONTRA MMA 4: Sztuki walki z wysokiej półki wejdą na Orbitę [BILETY]

Sobota 21 października to w kalendarzu świąt nietypowych Międzynarodowy Dzień Odpoczynku Od Świętowania, ale… że mówimy o Contrze, to przy Wejherowskiej kibice będą świadkami rzeczywistego sportowego święta. Zobaczą pełną paletę sztuk walk MMA, kickboxingu, zapasów, judo czy brazylijskiego ju-jitsu.  

W Hali Orbita zaplanowaliśmy 15 walk, w tym 3 walki zawodowe w K1 i 4 walki w zawodowym MMA. Pozostałe 8 pojedynków odbędzie się w formule MMA semi pro. Na pewno będzie co oglądać.
Mateusz Dubiłowicz, matchmaker i współorganizator Contry MMA, właściciel klubu sztuk walki Bonzai MMA

Debiutanci i starzy wyjadacze

Dla części zawodników będzie to okazja do debiutu na pełnowymiarowych galach, bo CONTRA otwiera furtkę młodym sportowcom, stąd w karcie aż tyle walk półzawodowych. Dla talentów z wrocławskich klubów sportów walki pojawia się szansa, by zaprezentować się szerokiej publiczności, nabrać doświadczenia i wyśrubować rekordy. Trzeba gdzieś szlifować umiejętności nim trafi się do KSW czy wymarzonego UFC.  

Z kolei dla bardziej doświadczonych CONTRA to kolejna opcja do stworzenia dobrego widowiska, bo klatka i pojedynek, to ich naturalne środowisko bytowania. W walce wieczoru zobaczymy Kamila Dołgowskiego – bardzo mocnego, dolnośląskiego zawodnika, znanego z programu KSW – Tylko Jeden; uczestnika takich gal jak Armia Fight Night czy niemieckiej federacji EMC. Naprzeciw niego stanie Mateusz Głuch, 5-krotny mistrz Polski w kickboxingu, trzeci na mistrzostwach świata.

Zobaczymy też Przemysława Walkowa – który do tej pory bił się na Contrze w formule K1. Tym razem pokaże swoje umiejętności w MMA. Po raz kolejny w oktagonie Contry pojawi się Paweł Sołogub, który z federacją związany jest od jej początków, daje emocjonujące pojedynki, każda jego walka jest grą o wszystko. W jego rodzinnym Wrocławiu nie będzie inaczej. 

Trzy poprzednie edycje Contry pokazały nam, że jest mnóstwo utalentowanych sportowców, którzy chcą walczyć, chcą prezentować swoje umiejętności przed szeroką publicznością. My chętnie zapraszamy ich więc do naszego oktagonu. W dobie freakfightowych gal postawiliśmy na czysty sport – u nas nie zobaczycie freaków, a MMA w najlepszym, profesjonalnym wydaniu.
Marzena Molęda z Em Grupy, współorganizatora gali

Poprzednie trzy gale CONTRA MMA odbyły się w okolicach Wrocławia – pierwsza odsłona w Trzebnicy, dwie kolejne w Jelczu-Laskowicach. Gromadziły średnio 1200 kibiców na żywo. Teraz zagości we Wrocławiu – i okrągłe 2000 widzów są niemal pewne.

Gdzie i kiedy gala? Gdzie kupić bilety?

Więcej informacji o evencie i jego bohaterach można znaleźć na fanpage’u Contry MMA. Wydarzenie startuje 21 października o godz. 18.00 w Hali Orbita przy Wejherowskiej, otwarcie bram już o 16.00. Bilety są już w sprzedaży, możecie je nabyć na www.contramma.pl.

Popularny