Elektroniczne nianie w niewygórowanej cenie w Black November

Elektroniczne nianie w niewygórowanej cenie w Black November

Tekst powstał w redakcji Content Commerce i zawiera linki reklamowe naszego partnera.

Tesla Smart Camera Baby B250 to nowoczesna kamera do monitorowania dziecka, oferująca doskonałą rozdzielczość 2304 x 1296 px i szeroki kąt widzenia (91° poziomo, 50° pionowo). Do podglądu obrazu potrzebny będzie jednak smartfon podłączony do tej samej sieci co kamerka. Tesla wyposażona jest w czujnik ruchu i dźwięku, które zapewniają natychmiastowe powiadomienia o najmniejszym hałasie. Kamera oferuje dwukierunkową komunikację, odtwarzanie kołysanek oraz monitorowanie temperatury i wilgotności powietrza. Do obsługi służy aplikacja Tesla Smart dostępna na iOS i Android. Kamera wspiera przechowywanie danych na karcie microSD i w chmurze, a jej zasilanie odbywa się przez USB.

Esperanza Gregorio

Jedną z najtańszych niań elektronicznych z kamerką i oddzielnym ekranem (z dwukierunkową komunikacją) jest Esperanza Gregorio. Umożliwia słuchanie i uspokajanie dziecka na odległość. Wyposażona jest w 8 kołysanek, które pomagają zasnąć maluchowi. Monitor oferuje ekran o przekątnej 2 cali, dostarczając dość wyraźny obraz. Zestaw zawiera odbiornik z ekranem, kamerę i dwa zasilacze. Urządzenie ma białą obudowę i jest zasilane przez USB​.

Neno Gato2

Neno Gato2 to następca monitora Neno Gato, oferujący lepsze parametry w zakresie komunikacji i zasięgu. Składa się z kamery przypominającą głowę kota i przenośnego odbiornika, umożliwiając ciągłe obserwowanie dziecka. Oferuje dwukierunkową komunikację, pozwalając nie tylko słyszeć płacz dziecka, ale również odpowiedzieć mu na odległość. Zasięg sygnału wynosi do 50 m w pomieszczeniach i do 260 m na zewnątrz. Odbiornik ma wbudowany akumulator, który zapewnia kilkugodzinną pracę po naładowaniu, ale sama kamera wymaga stałęgo połączenia elektrycznego​​.

Lionelo Babyline 8.2

Lionelo Babyline 8.2 to niania elektroniczna z małą, obrotową kamerą Pan Tilt, zapewniającą pomoc rodzicom w ciągu dnia i w nocy. Oferuje tryb nocny z wbudowanymi lampami IR, które delikatnie oświetlają obszar bez zakłócania snu dziecka. Wyposażona jest w czujnik płaczu, który aktywuje alarm dźwiękowy i podświetla ekran przy wykryciu dźwięku. Zasięg urządzenia to 50 metrów w pomieszczeniach i do 300 metrów na zewnątrz. Wyświetlacz VGA o wysokiej rozdzielczości jest czytelny nawet w mocniejszym słońcu. Monitor posiada wbudowane alarmy, powiadomienia, termometr, alarm temperatury i pozwala na programowanie czasu karmienia oraz odtwarzanie 5 kołysanek z regulacją głośności.

Sprawdź również tanie nianie elektroniczne bez funkcji kamery:

Źródło https://businessinsider.com.pl/technologie/elektroniczne-nianie-w-niewygorowanej-cenie-w-black-friday/f4n704g

Popularny