Szukaj
Close this search box.

Emocje i niezapomniany wieczór. Halloween na rolkach!

Emocje i niezapomniany wieczór. Halloween na rolkach!

Skate Night Wrocław już 27 października.

Na pierwszej edycji Skate Night Wrocław pojawiło się ponad 400 miłośników sportów wrotkarskich. Tym razem, zamiast na rolkowisku spotkamy się w zadaszonym i specjalnie wystrojonym Centrum Sportów Ekstremalnych przy ul. Legnickiej 65. Na uczestników czeka wiele atrakcji, w tym konkurs na najlepsze halloweenowe przebranie.

– Ponadto, na miejscu będzie można skosztować różnorodnych przekąsek z lokalnych foodtrucków. Nie zabraknie również sezonowych, jesiennych napojów. O gorącą atmosferę podczas jesiennego, piątkowego wieczoru zadba profesjonalny DJ z klubową listą przebojów – mówi Maciej Fedorczuk, rzecznik prasowy Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław. 

Zobacz również

Skate Night Wrocław. Gdzie będzie?

Podczas Skate Night Wrocław swoje miejsce znajdą również najmłodsi amatorzy jazdy na rolkach. Wydarzenie otworzą warsztaty z nauki i doskonalenia jazdy prowadzone przez doświadczonego instruktora. Miłośnicy konkurencji i zabawy – podobnie jak poprzednio, mogą liczyć na fascynujące konkursy z nagrodami.

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne. Przyjdźcie w swoich najstraszniejszych kostiumach i gotowi do zabawy. Impreza potrwa od 18:00 do 22:00. Widzimy się 27 października w Centrum Sportów Ekstremalnych przy ul. Legnickiej 65.

Zobacz również


Źródło: materiały organizatorów

Popularny