Szukaj
Close this search box.

Gdzie oglądać mecze Euro 2024? Wrocławskie kluby sportowe, bary i restauracje

Gdzie oglądać mecze Euro 2024? Wrocławskie kluby sportowe, bary i restauracje

Browar Stu Mostów – Sports Bar

Browar Stu Mostów – Sports Bar to miejsce, które od roku funkcjonuje na Stadionie Miejskim Tarczyński Arena. Zostało ono specjalnie zaaranżowana pod fanów sportów na żywo. Oprócz telewizorów, na których puszczane będą mecze EURO 2024 oraz inne sportowe wydarzenia, można też smacznie zjeść. W ofercie są chociażby steki czy smażony ser. Lokal serwuje również koktajle oraz piwa z regionalnego Browaru Stu Mostów. Latem dla mieszkańców otwierany jest tu ogródek piwny.

Zobacz również

PUB Sportowy Wembley

To jeden z najpopularniejszych wrocławskich pubów sportowych. Oprócz EURO 2024 można tam oglądać również inne rozgrywki sportowe – od koszykówki, przez Formułę 1, a nawet football amerykański Panthers Wrocław. Regularnie spotykają się tu także kibice wrocławskich klubów, którzy wspólnie dopingują swoje drużyny. Dodatkowo w Wembley odbywają się także pub quizy, turnieje gry w FIFA, a nawet karaoke.

Winners Steakhouse Pub

To miejsce, które powstało dzięki połączeniu pasji do sportu i smacznej kuchni. W mieszczącym się w Dzielnicy Czterech Świątyń lokalu dostępnych jest aż 10 telewizorów, dzięki czemu w tym samym czasie puszczane są różne wydarzenia sportowe. Zjemy tam również potrawy kuchni amerykańskiej. W menu znajdziemy m.in. różnego rodzaju burgery czy steki.

Guinness Pub

Guiness to irlandzki pub z tradycją, który został urządzony wedle najlepszych wyspiarskich wzorów. W klimatycznym lokalu w centrum Wrocławia można wypić oryginalne piwa z Wielkiej Brytanii, koktajle, ale i zjeść mięsne kanapki oraz inne przekąski. W tym miejscu zobaczymy również sportowe wydarzenia – także rozgrywki meczowe w trakcie EURO 2024.

Pub Felicità

Felicità to włoski pub na placu Solnym we Wrocławiu, w którym można oglądać transmisje meczów EURO 2024 oraz innych największych imprez sportowych w kraju i na świecie. W tym miejscu serwuje się też przekąski nawiązujące do klimatu lokalu – panini oraz bruschetty. Oprócz tego w pubie organizowane są imprezy w stylu latynoskim, gdzie na mieszkańców czekają potańcówki.

Browar Prost

To restauracja połączona z zakładem produkcyjnym. W lokalu zjemy zarówno polskie dania, jak i napijemy się piwa z lokalnego browaru. To także doskonałe miejsce do oglądania rozgrywek sportowych. Transmitowane są tu najważniejsze wydarzenia: od gry reprezentacji Polski, Ligi Mistrzów oraz występy olimpijczyków. W Browarze Prost można również zobaczyć na żywo wszystkie mecze Śląska Wrocław, którego zakład jest oficjalnym partnerem.

Dřevný Kocůr

To lokal z czeską kuchnią na wrocławskim rynku. W menu dostępne są klasyczne przysmaki z tej części świata: smażony ser, knedliki oraz golonka w piwie. I chociaż jest to głównie restauracja, w tym miejscu, oprócz jedzenia organizowane są także imprezy okolicznościowe, w tym także transmisje meczowe piłki nożnej. Zobaczymy tam więc rozgrywki podczas EURO 2024, gdzie wspólnie ze znajomymi będzie można kibicować reprezentacji Polski.

Znacie więcej pubów i barów sportowych we Wrocławiu? Wiecie, gdzie można jeszcze oglądać mecze podczas EURO 2024? Piszcie na adres redakcja[at]araw.pl. Portal www.wroclaw.pl wspiera lokalne biznesy, chętnie napiszemy też o innych miejscach. 
Zobacz również

Popularny