Hulajnogi elektryczne na trasy z gorszą nawierzchnią

Hulajnogi elektryczne na trasy z gorszą nawierzchnią

Tekst powstał w redakcji Content Commerce i zawiera linki reklamowe naszego partnera.

Nie sztuką jest jechać po nierównej drodze, ale ważne jest, by była to podróż w miarę komfortowa i bezpieczna. Zapewnia to Ruptor R3, który groźnie wygląda i tak samo zachowuje się podczas jazdy. Jest agresywny, bo moc silnika wynosi aż 800 W. Poradzi sobie więc nawet z większymi wzniesieniami i z osobą o wadze aż do 150 kg. Ma wygodną kierownicę i czytelny wyświetlacz LCD z parametrami jazdy. Szczegółowe ustawienia można też znaleźć aplikacji mobilnej. Ruptor R3 wyposażony jest w grube opony o wielkości 10 cali i tylny amortyzator. Takie koła zapewniają komfortową jazdę po nierównościach. Różnica między popularnymi 8,5-calowymi, a 10-calowymi jest mocno zauważalna. Ruptor R3 oferuje zasięg nawet do 75 km (bateria ma pojemność 20 Ah).

LAMBORGHINI AL-EXT V2

Kiedy decydujemy się na zakup Lamborghini, możemy spodziewać się znakomitych osiągów, nawet jeśli chodzi tylko o hulajnogę elektryczną. W przypadku AL-EXT V2 mamy więcej zalet niż tylko wydajność. Jednym z ważniejszych plusów są duże koła, bo w rozmiarze aż 11 cali. Ten parametr jest kluczowy przy wyborze wygodnej hulajnogi na trudne trasy. Druga, równie istotna kwestia to amortyzacja. Tutaj mamy zaawansowany system amortyzacji zarówno z przodu, jak i z tyłu, co przekłada się na niezwykle komfortową jazdę. Warto zaznaczyć, że maksymalna prędkość, jaką można osiągnąć na tej hulajnodze, wynosi 20 km/h, co stanowi prawnie ograniczony standard w tej kategorii pojazdów. Silnik o mocy 500 W zapewnia błyskawiczne przyspieszenie i płynność jazdy. Co więcej, bateria pozwala na przejechanie nawet do 40 km na jednym ładowaniu, choć trzeba mieć na uwadze, że ten wynik został osiągnięty w idealnych warunkach testowych.

KAABO Mantis 10 Pro

Hulajnoga Mantis 10 PRO to gwarancja komfortu i niezawodności. Jej solidna konstrukcja waży 30 kg, jednocześnie wytrzymując obciążenie do 120 kg. Dzięki podwójnej amortyzacji oraz 10-calowym pompowanym kołom jazda jest stabilna nawet po większych dziurach. Szeroki podest pozwala na komfortowe ułożenie stóp, co korzystnie wpływa na pozycję ciała. To ważne przy pokonywaniu dłuższych dystansów. Mantis 10 Pro wyposażona jest w potężną baterię o pojemności 24,5 Ah, co zapewnia zasięg do 90 km na jednym ładowaniu. Ciekawostką są tutaj aż dwa silniki po 1000 W każdy. To ogromna moc, dzięki której można pokonywać nawet strome wzniesienia. Oświetlenie LED, w tym kierunkowskazy, zapewniają doskonałą widoczność i bezpieczeństwo. Półhydrauliczne hamulce tarczowe oraz system E-ABS gwarantują skuteczne zatrzymanie w nagłych sytuacjach.

DUALTRON Mini

Dualtron ma w swojej nazwie Mini, bo to rzeczywiście najmniejsza hulajnoga z serii, ale to wciąż pełnoprawna hulajnoga elektryczna dla dorosłych. Łączy w sobie zalety innych dualtronów z niewielkimi rozmiarami. Dzięki zastosowanej baterii o napięciu 52 V i pojemności 13 Ah można pokonać do 40 km na jednym ładowaniu, co jest przyzwoitą wartością. Bezpieczny tylny hamulec bębnowy w połączeniu z elektrycznym ABS zapewniają pewność podczas jazdy. To ważne, bo mamy tutaj do czynienia z pojazdem o wadze 22 kg i silnikiem o mocy aż 1450 W, który pozwala osiągnąć prędkość nawet do 50 km/h! Standardowo jest jednak ograniczona do 20 km/h. Całość uzupełniają 9-calowe koła z amortyzatorami.

MOTUS Pro 10

Motus Pro 10 to wyjątkowa hulajnoga w równie imponującym opakowaniu. Napędzana jest silnikiem o mocy 600 W, więc prędkość 20 km/h osiąga w mgnieniu oka. Wyposażona została w baterię o pojemności 18,2 Ah, która zapewnia imponujący zasięg 70 km. Jej 10-calowe koła z amortyzacją sprawiają, że podróżowanie po nierównej nawierzchni jest niezwykle komfortowe, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz — od miejskiej dżungli po leśne ścieżki. Motus Pro 10 to hulajnoga, którą można szybko złożyć, ale trzeba pamiętać, że podobnie jak powyższa konkurencja, jest to pojazd dość duży i ciężki (waży 23 kg). To model dla zaawansowanych użytkowników, którzy potrafią bezpiecznie i odpowiedzialnie poruszać się takim jednośladem.

Źródło https://businessinsider.com.pl/technologie/hulajnogi-elektryczne-na-trasy-z-gorsza-nawierzchnia/7ksvxb9

Popularny