Szukaj
Close this search box.

Jak dojechać na mecz Ukraina – Anglia na stadionie Tarczyński Arena? (TRAMWAJE, PARKINGI)

Zapowiada się hitowy mecz we Wrocławiu, a do tego w sobotę prognozowana jest piękna, słoneczna pogoda. Na stadionie miejskim we Wrocławiu można się zatem spodziewać tłumu kibiców. 9 września na Tarczyński Arenie zmierzą się ze sobą drużyny Anglii i Ukrainy w ramach piątej rundy eliminacji UEFA Euro 2024. 

– Ze względu na ogromne zainteresowanie meczem zalecamy korzystanie ze specjalnej komunikacji miejskiej. Takie rozwiązanie pozwoli uniknąć tworzenia się korków oraz kolejek do wejścia na teren obiektu i ułatwi powrót po wydarzeniu. Wejście na stadion będzie możliwe od godz. 16:00. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00.
Marcin Janiszewski, rzecznik prasowy Tarczyński Areny

Rzecznik Tarczyński Areny dodaje: – Uwaga! Na biletach znajduje się jedynie numer sektora, rzędu i siedzenia. Prosimy o wcześniejszą weryfikację, na której z trybun znajduje się dany sektor. Ułatwi to bezpośrednie dotarcie na właściwe miejsce.

Zobacz również

Jak dojechać na mecz Ukraina – Anglia na stadionie Tarczyński Arena? (komunikacja tramwajowa MPK)

Z powodu dużego zainteresowania meczem, w sobotę 9 września MPK Wrocław uruchomi specjalną komunikację tramwajową, która dowiezie kibiców na stadion i z powrotem. 

T1 (tramwajowa linia specjalna)

  • Linia będzie kursowała w godzinach 15:40 – 17:40 (ostatni odjazd z Dworca Autobusowego), co około 10 minut na trasie: DWORZEC AUTOBUSOWY – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Teatralna – Widok – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – Most Pomorski – Pomorska – Dubois – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Królewiecka – TARCZYŃSKI ARENA (KRÓLEWIECKA)

T2 (tramwajowa linia specjalna)

  • Linia będzie kursowała w godzinach 15:40 – 17:40 (ostatni odjazd z Dworca Głównego), co około 10 minut na trasie: DWORZEC GŁÓWNY – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – PILCZYCE
Zobacz również

Mecz Ukraina – Anglia. Zobacz parkingi (mapa, ceny)

Kliknij w zdjęcie, żeby powiększyć widok!

Zobacz mapę wrocławskiego stadionu (sektory) – w języku polskim i angielskim

Kliknij w zdjęcie, żeby powiększyć widok!

Poniżej wersja w języku angielskim:

Zobacz stadion Tarczyński Arena na mapie Wrocławia

Stadion Tarczyński Arena znajduje się przy al. Śląskiej 1.

Popularny