Szukaj
Close this search box.

Karnety na wiosnę piłkarzy Śląska Wrocław w sprzedaży od 8 stycznia. Jak je zdobyć?

Karnety na wiosnę piłkarzy Śląska Wrocław w sprzedaży od 8 stycznia. Jak je zdobyć?

Dla kibiców Śląska Wrocław sezon 2023/24 układa się znakomicie. Po rozegraniu 19 meczów Trójkolorowi zajmują pierwsze miejsce w tabeli, z trzema punktami przewagi nad Jagiellonią Białystok. Świetne wyniki drużyny Jacka Magiery idą w parze z wysoką frekwencją. Na mecze WKS-u już przyszło więcej kibiców niż w całych poprzednich rozrywkach. Średnia frekwencja wynosi 23 219 widzów i jest drugą najwyższą w Polsce. Co więcej, dwukrotnie stadion Tarczyński Arena Wrocław wypełnił się do ostatniego krzesełka. Tym bardziej warto więc zaopatrzyć się w karnet i mieć pewność dostępności swojego ulubionego miejsca!

Przed naszą drużyną bardzo ważne mecze i podobnie jak w pierwszej części sezonu liczymy na ogromne wsparcie ze strony kibiców. Bardzo zależy nam, by utrzymywać, a nawet poprawiać wysoką frekwencję, dlatego zachęcamy do kupna karnetów – zarówno tych fanów, którzy posiadali karnety jesienią, jak i nowych kibiców. To gwarancja rezerwacji ulubionego miejsca na każdym spotkaniu, oszczędność, dodatkowe korzyści, a przede wszystkim możliwość regularnego wspierania Śląska w walce o najwyższe cele.

Patryk Załęczny, prezes WKS-u Śląska Wrocław

Karnety na mecze Śląska Wrocław – wiosna 2024. Ceny

Karnety na wiosnę na mecze Śląska Wrocław. Jak kupić?

Osoby, które jesienią nie miały karnetu, wiosenne karnety mogą kupować od 8 stycznia! Wcześniej, bo od 4 stycznia trwa sprzedaż dla dotychczasowych karnetowiczów. Sprzedaż karnetów potrwa aż do pierwszego domowego meczu (z Pogonią Szczecin, 10 lutego). Osobne wejściówki na to spotkanie będą dostępne w sprzedaży od 10 stycznia.

Klub przypomina, że wszystkie karnety zakupione na rundę jesienną wygasły i nie zostaną automatycznie przedłużone. Kupując za pośrednictwem strony www, system automatycznie zaproponuje numer krzesełka.

Z karnetu na wiosnę 2024 r. na mecze Śląska można korzystać na trzy sposoby:

  • za pośrednictwem karty kibica,
  • pobierając bilety na poszczególne mecze na stronie www,
  • korzystając z wirtualnej karty kibica.

Wszystkie opcje można wybrać w koszyku transakcji.

Popularny