Szukaj
Close this search box.

Nadchodzi iPhone 15. Kiedy będzie najlepszy moment na jego kupno?

Nadchodzi iPhone 15. Kiedy będzie najlepszy moment na jego kupno?

We wtorek 12 września Apple zaprezentuje nowe iPhone’y. Według doniesień pojawią się iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro i 15 Pro Max. Choć design urządzeń nie zmieni się zasadniczo, spodziewane są pewne innowacje.

Oczekuje się, że nowe modele otrzymają port USB-C, który Apple wdraża raczej niechętnie ze względu na presję ze strony Unii Europejskiej. Teoretycznie może się jednak okazać, że złącze to pojawi się dopiero za rok, gdy będzie już obowiązkowe w Europie.

Zobacz także: Nie tylko iPhone 15. Apple iPad Pro również przejdzie małą rewolucję

Tuż przed prezentacją Apple wielu użytkowników smartfonów zadaje sobie pytanie, czy teraz jest czas na przesiadkę na to zupełnie nowe urządzenie albo czy to najbardziej opłacalny moment, by kupić jakiś starszy model. Dostawca porównywarek cenowych Idealo od lat porównuje ceny różnych modeli iPhone’a w czasie. Najnowsza analiza pokazuje jedno: każdy, kto spodziewa się gwałtownego spadku cen urządzeń Apple’a po premierze iPhone’a 15, będzie rozczarowany.

Źródło https://businessinsider.com.pl/technologie/nadchodzi-iphone-15-kiedy-bedzie-najlepszy-moment-na-jego-kupno/ycjp8n7

Popularny