Najbardziej stylowe dodatki do domu

Zasada „diabeł tkwi w szczegółach” odnosi się nie tylko do mody. Umiejętnie dobrane i nietuzinkowe dodatki odmienią także wnętrze – minimalistycznemu dodadzą pazura, a urządzonemu w duchu eklektycznego maksymalizmu odrobiny spokoju. Oto nasze ulubione – z kolekcji domów mody i niezależnych marek, w stylu retro i boho, a także będące symbolem powrotu do natury.

Najbardziej stylowe dodatki do domu

Opływowy i celowo nieregularny, nieoczywisty i intrygujący. Wazon MODO z kolekcji polskiej marki KLO Store jest wynikiem eksperymentów z kształtem i formą. Wykonywany jest ręcznie z gliny i występuje w trzech kolorach: czarnym, jasnobeżowym i szarym z czarnym szamotem. Urzeka surowością i oryginalnością.

Świeczniki Albus Lumen: Piękne z natury

Choć australijska marka Albus Lumen najczęściej kojarzona jest z minimalistyczną modą, ma w swej ofercie także piękne tekstylia i dodatki do domu. Komplet świeczników z terakoty powstał we współpracy z ceramiczką z Sydney, Nani Graddon. Ich nieregularny kształt nawiązuje do występujących w przyrodzie form, w związku z czym nie ma dwóch identycznych modeli. Pięknie będą się prezentować na lnianym obrusie albo stole z surowego drewna.

Najbardziej stylowe dodatki do domu

Popularny