Szukaj
Close this search box.

Najlepsze prezenty elektroniczne pod choinkę do 300 zł

Najlepsze prezenty elektroniczne pod choinkę do 300 zł

Tekst powstał w redakcji Content Commerce i zawiera linki reklamowe naszego partnera.

Sprawdzoną propozycją prezentu pod choinkę do 300 zł jest smartwatch, choć w tej cenie raczej trzeba powiedzieć smartband lub opaska sportowa. Amazfit GTS 2 Mini w eleganckiej czarnej wersji świetnie się prezentuje. Jest efektywnym trackerem aktywności fizycznej, dostosowującym się do różnych dyscyplin sportowych. Ten smartwatch oferuje wiele funkcji, które ułatwiają codzienne życie, czyniąc go praktycznym gadżetem do codziennego użytku​​: monitorowanie zdrowia, snu, wiele trybów treningowych oraz powiadomienia ze smartfona. Posiada ekran AMOLED o przekątnej 1,55 cala z rozdzielczością 354 x 306 px.

Dysk ADATA SE770G 512GB SSD

Przenośny dysk twardy to udany prezent dla każdego. ADATA SE770G 512GB SSD to zewnętrzny dysk SSD zaprojektowany z myślą o graczach, oferujący kompatybilność z konsolami takimi jak Xbox One i PlayStation 4. Dzięki temu dyskowi można cieszyć się płynniejszą rozgrywką i szybszym ładowaniem gier. Dysk oferuje imponującą prędkość odczytu wynoszącą 1000 MB/s oraz prędkość zapisu 800 MB/s, co sprawia, że jest on niezawodnym wyborem dla osób szukających wysokiej wydajności zarówno w grach, jak i w codziennym użytkowaniu​​​​​​​​. Ciekawym dodatkiem jest tutaj oświetlenie RGB obudowy.

Słuchawki nauszne Sennheiser HD 350BT

Bardzo dobrym pomysłem jest zakup słuchawek. W cenie do 300 zł można znaleźć Sennheiser HD 350BT, które zapewniają doskonały dźwięk z głębokim, dynamicznym basem. Są wyposażone w łączność bezprzewodową Bluetooth 5.0 oraz obsługę wysokiej jakości kodeków, takich jak AAC, aptX i aptX Low Latency, które gwarantują bezbłędną transmisję dźwięku. Słuchawki mają też dedykowany przycisk Voice Assistant, który uruchamia Siri lub Asystenta Google. Bateria pozwala na około 30 godzin słuchania muzyki.

Xiaomi TV Stick 4K

Nieoczywistym prezentem do pod choinkę jest TV Stick, czyli wtyczka, która zamienia telewizor w centrum rozrywki. Xiaomi TV Stick 4K to odtwarzacz multimedialny wyposażony w system Android TV 11, co zapewnia łatwość w obsłudze i dostęp do szerokiej gamy treści i wielu przydatnych aplikacji. Jest wyposażony w czterordzeniowy procesor, który zapewnia zadowalającą wydajność i płynność działania, której nie oferuje wiele dostępnych na rynku telewizorów z systemem Smart TV. Urządzenie obsługuje technologię Chromecast.

Stacja pogodowa Netatmo NIM01WW

Ostatnią propozycją jest stacja pogodowa. W cenie do 300 zł można kupić wiele interesujących modeli, ale my postanowiliśmy wybrać Netatmo NIM01WW. To jeden z elementów stacji pogodowej, którą można rozbudowywać. Umożliwia precyzyjne pomiary temperatury wewnątrz pomieszczeń. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które są wrażliwe na zmieniające się warunki atmosferyczne lub chcą dokładnie śledzić lokalne warunki pogodowe​​. Oferuje też pomiar wilgotności i stężenie dwutlenku węgla. Łączy się ze stacją główną w odległości do 100 m. Taki prezent może być pierwszym krokiem do zbudowania zaawansowanego systemu pomiaru warunków w domu i na dworze.

Źródło https://businessinsider.com.pl/technologie/najlepsze-prezenty-elektroniczne-pod-choinke-do-300-zl/gvnxch5

Popularny