Szukaj
Close this search box.

Pantery przegrały mecz, ale za tydzień wrócą silniejsze. Znajdźcie się na zdjęciach!

Pantery przegrały mecz, ale za tydzień wrócą silniejsze. Znajdźcie się na zdjęciach!

Pantery znowu w akcji. Tłumy na trybunach!

Sobotni (1 czerwca) mecz Panthers Wrocław ze Stuttgart Surge na Stadionie Olimpijskim był drugim spotkaniem tegorocznego sezonu European League of Football. To właśnie ekipa ze Stuttgartu w ubiegłym roku stanęła wrocławianom na drodze do półfinału ligi europejskiej.

Wrocławskie „Pantery” były blisko zrewanżowania się niemieckiemu zespołowi. To Polacy schodzili na przerwę wygrywając 20:14. Ostatecznie rywale zdołali wyjść jednak na prowadzenie i nie dali się dogonić mimo ciągłych ataków wrocławian. Mecz zakończył się wynikiem 34:44 dla gości ze Stuttgartu.

W meczu ze Stuttgartem nasza drużyna pokazała się ze świetnej strony, jesteśmy dumni z postawy naszych zawodników. Graliśmy jak równy z równym z wicemistrzami Europy. Wyciągniemy lekcję z tego spotkania i wrócimy silniejsi. Zapraszamy kibiców na kolejny mecz, który rozegramy już 9 czerwca z Vienna Vikings. Jak zawsze gwarantujemy wielkie emocje i wspaniałe sportowe widowisko.

Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław

Znajdźcie się na zdjęciach z sobotniego meczu!

Galeria zdjęć

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Za tydzień domowy mecz z Wiedniem

Przed Panthers Wrocław kolejny mecz domowy. W niedzielę (9 czerwca) o godz. 13:00 wrocławianie podejmą na Stadionie Olimpijskim ekipę Vienna Vikings. Bilety na to wydarzenie można kupić tutaj.

Osoby, które nie mogą wybrać się na Stadion Olimpijski, mogą śledzić spotkanie na żywo od godz. 12:55 w kanale Polsat Sport 3, w Polsat Box Go oraz na ligowej platformie streamingowej.

Zobacz również

Popularny