Szukaj
Close this search box.

Panthers Wrocław w play-offach ligi europejskiej. Wielki sukces Polaków

Panthers Wrocław w play-offach ligi europejskiej. Wielki sukces Polaków

Panthers Wrocław w play-offach

W ostatnim meczu sezonu zasadniczego Panthers Wrocław mierzyli się na wyjeździe z Fehervar Enthroners. W pierwszym spotkaniu reprezentanci Polski nie dali szans Węgrom, wygrywając u siebie aż 63:33. Tym razem również to wrocławianie okazali się zdecydowanie lepsi. W polu punktowym Węgrów trzykrotnie mediował się Dawid Brzozowski, a dwukrotnie Kacper Jaszewski.

Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie, jestem dumny z całej naszej drużyny. Od samego początku naszym celem był awans do fazy play-off, a następnie zdobycie mistrzostwa. Mamy wszystko, aby zrealizować ten plan w całości
Dave Christensen, trener główny Panthers Wrocław.

Wrocławianie kończą sezon zasadniczy European League of Football z ośmioma zwycięstwami i czterema porażkami na koncie. Oprócz nich w fazie play-off zagrają także Vienna Vikings, Rhein Fire, Berlin Thunder, Frankfurt Galaxy oraz Stuttgart Surge. Finał rozgrywek odbędzie się 24 września w niemieckim Duisburgu.

Polacy walczą o mistrzostwo

W rundzie dzikich kart Panthers Wrocław zmierzą się na wyjeździe ze zwycięzcami konferencji centralnej – ekipą Stuttgart Surge. Spotkanie to odbędzie się już w kolejny weekend – 10 września. Transmisja meczu będzie dostępna w sportowych kanałach Polsatu oraz na ligowej platformie streamingowej.

Zobacz również


Źródło: materiały prasowe

Popularny