Pięć najciekawszych urządzeń z ekosystemu Huawei

Pięć najciekawszych urządzeń z ekosystemu Huawei

Tekst powstał w redakcji Content Commerce i zawiera linki reklamowe naszego partnera.

Huawei Watch GT 3 Pro nie jest najnowszym smartwatchem od Huaweia, ale jeszcze długo będzie stanowił bardzo atrakcyjny wybór. Wersja Pro 46 mm Classic łączy elegancję z nowoczesną technologią. Jego tytanowa obudowa ni szafirowe szkło nadają mu wyjątkowy charakter. Wyposażony jest w duży, czytelny ekran AMOLED o przekątnej 1,43 cala, który oferuje doskonałą widoczność w różnych warunkach oświetleniowych. Ten smartwatch wyróżnia się zaawansowanymi funkcjami monitorowania zdrowia, w tym pomiarem tętna, monitorowaniem snu oraz detekcją poziomu tlenu we krwi. Mimo eleganckiego wyglądu oferuje też szeroką gamę trybów sportowych. Jego bateria jest bardzo wydajna, bo umożliwia użytkowanie nawet do 14 dni na jednym ładowaniu. Dodatkowo zegarek oferuje funkcje takie jak odbieranie połączeń czy powiadomienia z telefonu, co podnosi jego funkcjonalność w codziennym użytkowaniu. Nie przez przypadek Huawei GT 3 Pro został wyróżniony prestiżową nagrodą EISA w kategorii Best Product 2022-2023.

Huawei P60 Pro 8/256GB

Huawei P60 Pro z procesorem Snapdragon 8+ Gen 1, 8GB RAM i 256GB pamięci wewnętrznej, to smartfon, który wyróżnia się na tle konkurencji pod kilkoma względami. Ma zaawansowany system potrójnego aparatu, który umożliwia robienie zdjęć o wysokiej jakości w różnych warunkach oświetleniowych. Huawei słynie zresztą z produkcji smartfonów ze znakomitymi aparatami. Ekran LTPO o przekątnej 6,67 cala z rozdzielczością 1200 x 2700 pikseli i adaptacyjnym odświeżaniu 1-120 Hz zapewnia wyraźny obraz i intensywne kolory. Bateria o pojemności 4815 mAh gwarantuje długi czas pracy i bardzo szybkie ładowanie przewodowe z mocą 88 W i bezprzewodowo 50 W. Telefon pracuje na systemie HarmonyOS, który oferuje płynność działania i szeroką gamę dostępnych aplikacji, więc nie trzeba się go obawiać, szczególnie jeśli zamierzamy w całości wejść w ekosystem Huawei. . Smartfon wyróżnia się też eleganckim designem i jest dostępny w kilku kolorach.

Huawei MatePad 11 WiFi 2023

Huawei MatePad 11 WiFi 2023 to wyjątkowy laptop i tablet w jednym. Wyposażony jest w klawiaturę i ołówek, dzięki którym znacznie zwiększa się jego funkcjonalność. Ma kompaktowe wymiary 257.4 x 175.4 x 9.9 mm i waży około 600 g​​. Jego 10,1-calowy ekran LCD z rozdzielczością 2560 x 1600 pikseli oferuje żywe kolory​​. Napędzany jest przez ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 865 i wyposażony w 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej, gwarantuje płynną pracę i komfort użytkowania na co dzień. Tablet zapewnia stabilność działania i wszystkie niezbędne funkcje do pracy zdalnej. Ma kamerę do prowadzenia wideorozmów oraz wytrzymałą baterię o pojemności 6600 mAh.

Huawei FreeBuds 5

Do ekosystemu Huaweia należy wiele różnych akcesoriów, w tym jednym z najbardziej przydatnych są słuchawki bezprzewodowe FreeBuds 5. Każda słuchawka waży tylko 5,4 g. Wyposażone są w intuicyjną obsługę dotykową, umożliwiającą łatwe sterowanie muzyką i połączeniami​​. Przetworniki dynamiczne o średnicy 11 mm zapewniają szerokie pasmo przenoszenia od 16 Hz do 40 kHz, co przekłada się na wysoką jakość dźwięku​​. Huawei FreeBuds 5 są wyposażone w Bluetooth 5.2, gwarantujący stabilne i szybkie połączenie bezprzewodowe. Ich bateria zapewnia do 5 godzin odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu bez aktywnej redukcji szumów i do 3,5 godziny z włączoną redukcją szumów. Z etui ładującym, czas ten wydłuża się do 30 godzin (bez redukcji szumów) lub 20 godzin (z redukcją szumów).

Huawei Scale 3

Na koniec zostawiliśmy nieoczywiste urządzenie z tego ekosystemu, czyli wagę smart Huawei Scale 3. Ma dyskretny ekran LED, który wyświetla wyniki pomiarów. Zasilana przez cztery baterie AAA, oferuje około 180 dni działania przy średnio trzech pomiarach dziennie, więc jest niemal bezobsługowa. Wyposażona została w czujnik naprężenia (tensometr), gwarantujący dokładne wyniki pomiarów​​. Dodatkowo, dzięki łączności Wi-Fi i Bluetooth, Huawei Scale 3 może być łatwo zsynchronizowana ze smartfonami obsługującymi aplikację Huawei Zdrowie na systemach Android 5.0 lub nowszym oraz iOS 9.0 lub nowszym​​. W połączeniu ze smartwatchem lub opaską sportową można mieć pełny obraz swojego stanu zdrowia.

Źródło https://businessinsider.com.pl/technologie/piec-najciekawszych-urzadzen-z-ekosystemu-huawei/fkp2k14

Popularny