Szukaj
Close this search box.

Piłkarz WKS-u Śląska Wrocław wyróżniony! Zobaczcie, za co

Piłkarz WKS-u Śląska Wrocław wyróżniony! Zobaczcie, za co

Stoper Śląska Wrocław w listopadzie zachował dwa razy czyste konto (w wygranych meczach wyjazdowych z Cracovią i Radomiakiem) i był kluczowy w defensywie „Trójkolorowych”. Jego występy na boiskach PKO BP Ekstraklasy poskutkowały też powołaniem do reprezentacji Polski do lat 21.

Młodzieżowiec WKS-u wykazał się przede wszystkim w Krakowie, gdzie wielokrotnie ratował zespół z opresji i ofiarną interwencją wybił futbolówkę z linii bramkowej, dzięki czemu Śląsk mógł cieszyć się z trzech punktów. 21-latek ma jednak świadomość, że wpływ na jego dobrą dyspozycję mają również koledzy z zespołu.

– Cieszy mnie to, że wzajemnie pomagamy sobie na boisku. Głównie z Aleksem Petkovem. Również mega dobrą robotę robi Alek Paluszek, kiedy wchodzi do nas do trójki, czy czwórki i ja przechodzę na lewą obronę. Zawsze nam wtedy pomaga – powiedział Bejger po wygranym spotkaniu z Cracovią.

Odpowiednia współpraca, sumienność, dokładność i ciężka praca — oto recepta na sukces. Bejger we wszystkich wymienionych aspektach stanął na wysokości zadania i zasłużenie odebrał nagrodę dla najlepszego młodzieżowca listopada.

Popularny