Szukaj
Close this search box.

Piłkarze Śląska z wizytą w EKOstraży. Pomóżmy zwierzakom z Wrocławia! [ZDJĘCIA]

Piłkarze Śląska z wizytą w EKOstraży. Pomóżmy zwierzakom z Wrocławia! [ZDJĘCIA]

EKOstraż jest organizacją pozarządową i ośrodkiem rehabilitacji małych zwierząt chronionych. Stowarzyszenie działa od 13 lat, a jej podopiecznymi są psy, koty, domowe gryzonie, jenoty, ptaki, czy dzikie małe ssaki. To, co wyróżnia EKOstraż to szczególne zaangażowanie w pomoc jeżom. Organizacja interweniuje w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia zwierząt i pomaga znaleźć im nowy dom.

Śląsk apeluje: pomóżmy Ekostraży!

Patryk Szwedzik i Mateusz Górski, podczas czwartkowej wizyty, mieli okazję zająć się kilkoma czworonogami. Zawodnicy spędzili czas z podopiecznymi wciąż oczekującymi na adopcję. Była okazja do krótkiego spaceru i zabawy.

Wraz z Ekostrażą gorąco zachęcamy do adopcji oraz akcji, która może bardzo pomóc zwierzętom czekającym na nowych właścicieli. Mowa o konkursie ratujmyzwierzaki.pl. W jego ramach każdy może wpłacić dowolną kwotę i wesprzeć Ekostraż. Wpłata z jednego konta to jeden głos. Każda z wpłat będzie przekazana na organizację wybraną przez wpłacającego.
Jędrzej Rybak, rzecznik prasowy Śląska Wrocław

Głos na wrocławską Ekostraż oddasz tutaj!

W konkursie warto brać udział. Dwa lata temu EKOstraży udało się wygrać i otrzymać „zwierzakobusa”. Ubiegły rok dostarczył natomiast 124 tys. złotych do skarbonki. Czy w tym roku uda się pobić ten wynik?

Więcej informacji o samym konkursie i dlaczego wrocławska Ekostraż potrzebuje pomocy, pisaliśmy tutaj.

Zobacz również

O Stowarzyszeniu Ochrony Zwierząt Ekostraż

Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż to laureat plebiscytu 30 Kreatywnych Wrocławia. Otrzymali także wyróżnienie w ostatnim plebiscycie Wrocławskie Serce dla Zwierząt. Początki Ekostraży to grupa ludzi, zauważających potrzebę pomocy wszystkim zwierzętom, nie tylko psom i kotom.

Galeria zdjęć

Codziennie Ekostraż odbiera ok. kilkudziesięciu zgłoszeń. Każdego roku organizacja pomaga ponad 1300 zwierzętom dzikim oraz domowym. Przez jedenaście lat to już kilkanaście tysięcy istnień.

Przeczytaj więcej informacji o wrocławskiej Ekostraży.

W niedzielę mecz Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa

Przypominamy, że w niedzielę 3 grudnia o godzinie 17:30 na Tarczyński Arenie lider tabeli PKO BP Ekstraklasy Śląsk Wrocław podejmie mistrzów Polski – Raków Częstochowa.

Popularny