Szukaj
Close this search box.

Po Legii, czas na Raków! Rusza akcja #KompletNaŚląsk2. Jak kupić bilety?

Po Legii, czas na Raków! Rusza akcja #KompletNaŚląsk2. Jak kupić bilety?

39 583 – tylu kibiców oglądało z trybun wielkie zwycięstwo Śląska Wrocław nad Legią Warszawa w 11. kolejce PKO BP Ekstraklasy. To rekord tego sezonu w polskiej lidze i najwyższy wynik na stadionie WKS-u od 10 lat. Wrocławianie idą jednak za ciosem i już rozpoczęli akcję #KompletNaŚląsk2.

I nieprzypadkowo brzmi to, jak tytuł drugiej części świetnego filmu – tak bowiem wygląda obecny sezon dla kibiców „Trójkolorowych”. Najpierw mieliśmy trzęsienie ziemi – czyli WKS na ostatnim miejscu w tabeli po trzech kolejkach – a potem napięcie już tylko rosło…

Piłkarski Śląsk niepokonany od 11 meczów!

Od meczu z Lechem Poznań, pod koniec sierpnia, wrocławianie są w lidze niepokonani. To już jedenaście kolejnych meczów bez porażki, a w trakcie tej serii WKS zaliczył również siedem zwycięstw z rzędu, co jest rekordem klubu. Dodatkowo Śląsk od 18 meczów zawsze strzela przynajmniej jednego gola. To wszystko złożyło się na pozycję lidera, którą zespół Jacka Magiery zajmuje z dorobkiem 30 punktów.

Pod względem średniej frekwencji na meczach WKS jest drugi – na Tarczyński Arena przychodzi średnio 22 370 kibiców. Tę liczbę znacząco może podreperować grudniowe starcie z Rakowem. Do tego potrzeba jednak ogromnego zaangażowania kibiców.

Spotkanie z Legią Warszawa było doskonałą reklamą Ekstraklasy i samego Śląska. Fani, podobnie jak drużyna, spisali się na medal, przychodząc na stadion znacznie wcześniej i głośno wspierając WKS. Organizacja meczu, doping oraz postawa piłkarzy na murawie stały na najwyższym poziomie. Klub oraz kibice chcą to teraz powtórzyć.
Jędrzej Rybak, rzecznik prasowy Śląska Wrocław

Jak kupić bilety na mecz Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa?

Bilety na mecz z „Medalikami” można kupować on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl oraz w kilkunastu punktach stacjonarnych, których lista dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Kibice mają również możliwość zakupu pakietu biletów na dwa ostatnie domowe mecze Śląska w tym roku – właśnie z Rakowem oraz Koroną Kielce (9-10 grudnia, dokładny termin nie jest jeszcze znany).

Zobacz również

Starcie z Rakowem na dziś zapowiadane jest jako rywalizacja lidera tabeli z mistrzem Polski, a dodatkowego smaczku dodaje pojedynek Erik Exposito vs. John Yeboah. Jeszcze w zeszłym sezonie obaj błyszczeli w zielono-biało-czerwonych barwach, tym razem staną naprzeciwko siebie.

Pełny stadion Tarczyński Arena będzie idealną sceną dla pokazu pełni swego kunsztu przez te gwiazdy. Druga część ekstraklasowego hitu #KompletNaŚląsk2 już 3 grudnia! Bilety w sprzedaży. Tylko pierwszego dnia bilet nabyło już 8000 fanów Śląska!

Popularny