Szukaj
Close this search box.

Polska – Francja, czyli mecz o honor na Euro 2024. Gdzie oglądać?

Polska – Francja, czyli mecz o honor na Euro 2024. Gdzie oglądać?

Dwie porażki – 1:2 z Holendrami i 1:3 z Austriakami – oraz bezbramkowy remis Pomarańczowych z Francuzami spowodowały, że reprezentacja Polski zakończy Euro na fazie grupowej, mimo że do 1/8 finału awansują cztery drużyny, które w swoich grupach zajmą 3. miejsca. Polska jak na razie jest najgorszym zespołem na mistrzostwach – z zerowym dorobkiem punktów.

Euro 2024 – gdzie oglądać mecze w TV?

Ostatni mecz na turnieju – o honor – Polacy zagrają we wtorek (25 czerwca) z Francuzami w Dortmundzie o godzinie 18:00. Transmisja w TVP 1. TVP Sport pokaże natomiast pojedynek Holendrów z Austriakami. O godzinie 21:00 na boiska wyjdą Anglicy ze Słoweńcami (TVP 2) i Duńczycy z Serbami (TVP Sport).

Euro 2024 – gdzie oglądać mecze we Wrocławiu?

We Wrocławiu są dwie strefy kibica z telebimami: na terenie stadionu Tarczyński Arena oraz w barze plenerowym Port Węglowy. Strefy będą działały do końca mistrzostw. Uwaga, w Porcie Węglowym warto zarezerwować miejsca wcześniej. Na meczu z Austrią wszystkie leżaki były zajęte.

Terminarz fazy pucharowej Euro 2024 (daty)

Runda grupowa Euro 2024 skończy się w środę 26 czerwca. Po niej i po trzech dniach przerwy turniej wejdzie w fazę pucharową z udziałem 16 drużyn:

  • mecze o ćwierćfinały – od 29 czerwca do 2 lipca,
  • ćwierćfinały – 5 i 6 lipca,
  • półfinały – 9 i 10 lipca,
  • finał 14 lipca na Stadionie Olimpijskim w Berlinie,
  • nie ma meczu o 3. miejsce.

Aktualnymi mistrzami Europy są Włosi, którzy mają bardzo duże szanse na wyjście z grupy B.

Zobacz również

Popularny