Szukaj
Close this search box.

Sprzęt kuchenny do zabudowy, czyli design połączony z funkcjonalnością!

Każdy ma swoją definicję kuchni idealnej. Dla jednych będzie to skandynawska prostota – królestwo bieli i pudrowych odcieni, otulone ciepłem drewna. Inni wolą surowy wystrój rodem z pofabrycznych loftów, gdzie czerwona cegła i stal tworzą tło dla smakowitych eksperymentów, a kolejni zakochani są w klasyce pełnej ponadczasowości, piękna i szlachetności. Design jest sprawą ważną, jednak tylko w parze z funkcjonalnością stanowi doskonałe połączenie! Prostym sposobem na uzyskanie odpowiedniego balansu między stylem a użytecznością jest wybór sprzętu do zabudowy. Przestrzeń staje się wówczas spójna, a innowacyjne rozwiązania AGD – sprytnie ukryte w linii mebli – gwarantują szereg zalet praktycznych.

Jednolita zabudowa nie tylko wygląda estetyczniej, ale również mniej się brudzi, a także pozwala na montaż elementów zgodnie z własnymi preferencjami. Dziś chyba nikt nie wyobraża sobie kuchni bez piekarnika, w którym można upiec wyśmienitą szarlotkę na niedzielne popołudnie przy kawie albo przyrządzić chrupiące zapiekanki z pieczarkami. Ten obowiązkowy element wyposażenia znajduje też zwolenników wśród kulinarnych laików. Powód? Funkcje Assist, specjalne sondy gwarantujące idealny stopień wysmażenia mięsa, termoobieg 4D i czujniki, dzięki którym przypalone ciasto odejdzie w zapomnienie. To jedne z udogodnień, które znajdziemy w ofercie marki BOSCH.

Indywidualista w Twojej kuchni

Wymarzona kuchnia to przestrzeń zindywidualizowana, czyli taka, w której właściciele czują się jak przysłowiowa „ryba w wodzie”! Dopasowanie frontów urządzeń AGD do aranżacji to pierwszy krok, by wnętrze nabrało estetycznego charakteru i umilało spędzanie czasu pośród lawiny pachnących składników. Wizualna jednorodność sprzętu do zabudowy – począwszy od kuchenki mikrofalowej, piekarnika, a na zmywarce czy szufladach grzewczych skończywszy – powoduje, że niezależnie czy poszczególne rozwiązania będą montowane obok siebie, czy na każdej ze ścian efekt zawsze będzie harmonijną całością. Komponowanie takiego pomieszczenia pozwala na kreatywność oraz tworzenie projektów z dużą dozą aranżacyjnej swobody.

Sprzęt kuchenny do zabudowy, czyli design połączony z funkcjonalnością!
Sprzęt kuchenny do zabudowy, czyli design połączony z funkcjonalnością!

Podczas aranżowania kuchni, poza aspektami stylistycznymi, będziemy musieli zwrócić uwagę także na ergonomię – dostosowanie wysokości zabudowy oraz rozłożenie elementów w taki sposób, by codzienne kuchenne obowiązki stały się mniej uciążliwe i po prostu przyjemne. Planując kuchnię ze sprzętem do zabudowy, mamy pełne pole do popisu – nie tylko pod względem designerskim, lecz także praktycznym. Z rozwiązaniami BOSCH ten indywidualizm nabiera nowego znaczenia, ponieważ piekarniki Serie | 8 dostępne są z różnymi wariantami wyposażenia. W zależności od tego, czego oczekujemy, możemy opracować swój idealny zestaw: m.in. z systemem blach wysuwanych na pojedynczych lub podwójnych prowadnicach lub w wersji standardowej, z oświetleniem halogenowym lub LED, wybrać propozycje z funkcją pary czy sięgnąć po wariant z mikrofalą – wszystko po to, by kuchnia była perfekcyjna i w pełni dostosowana do naszych potrzeb!

Sprzęt kuchenny do zabudowy, czyli design połączony z funkcjonalnością!

Popularny