Szukaj
Close this search box.

Te trzy poręczne urządzenia usuwają roztocza i inne drobnoustroje z łóżka, dziecięcego łóżeczka, czy kanapy

Te trzy poręczne urządzenia usuwają roztocza i inne drobnoustroje z łóżka, dziecięcego łóżeczka, czy kanapy

Piszemy o trzech poręcznych i łatwych w przechowywaniu urządzeniach do usuwania roztoczy kurzu domowego oraz innych drobnoustrojów. Każde z nich wyposażono w lampę do dezynfekcji oraz filtr HEPA. Uwzględniliśmy:

– urządzenie Deerma CM800 Białe – sprawdź cenę,

– mały odkurzacz z lampą UV Deerma CM1300 – sprawdź cenę,

– urządzenie do sterylizacji Proficare PC-MS 3079 – sprawdź cenę.

Urządzenie Deerma CM800. Pogromca roztoczy

Urządzenie Deerma CM800 walczy z różnymi alergenami znajdującymi się w domach, na przykład na materacach, poduszkach, czy kołdrach. Skuteczność działania zawdzięczamy przede wszystkim lampie emitującej światło ultrafioletowe o długości 253,7 nm, które odpowiada za rozprawianie się z dorosłymi osobnikami, jak i jajami roztoczy kurzu domowego nawet w 99,9 proc. Lampa posiada też właściwości bakterio i wirusobójcze. Model Deerma CM800 generuje temperaturę na poziomie 50 stopni Celsjusza, co pozwala na rozprawianie się z drobnoustrojami w głębszych warstwach materaca. Drgania o częstotliwości 8000 uderzeń na minutę w połączeniu z dużą mocą ssącą umożliwiają czyszczenie materaca także z sierści zwierząt. Podwójna warstwa filtrującą oraz filtr HEPA najnowszej generacji sprawiają, że przy użytkowaniu powietrze wokół urządzenia jest także oczyszczane. Ten praktyczny gadżet jest lekki i posiada wygodny uchwyt.

Odkurzacz z lampą UV Deerma CM1300. 3 wymienne końcówki w zestawie

Istnieje jeszcze jedno urządzenie tej samej marki, które również ma szansę przypaść do gustu fanom czystości – to mały odkurzacz Deerma CM1300. Model także świetnie sobie radzi z kurzem i roztoczami. Urządzenie również wyposażono w lampę UV, która promieniami o długości 253,7 nm naświetla materiały, aby walczyć z alergenami. Kolejny plus to pokaźna moc ssącą – do 7 000 Pa w trybie „Normal” oraz do 10 000 Pa w trybie „High”. Filtracja cykloniczna oraz HEPA przyczyniają się do efektywnej neutralizacji roztoczy kurzu i innych drobnoustrojów. W zestawie z poręcznym odkurzaczem znajdziesz 3 wymienne końcówki: wibrująca szczotka UV to sojusznik w walce z roztoczami, szeroka szczotka wciąga kurz i inne odpady, zaś płaska szczotka 2 w 1 sprawdza się w czyszczeniu nierównych lub trudno dostępnych miejsc – z jej pomocą oczyścisz chociażby wgłębienia w kanapach, fotelach oraz łóżkach. Odkurzacz jest mały i lekki – całkowita waga urządzenia wynosi 1,85 kg. Przewód o długości 4,2 metra umożliwi odkurzanie chociażby sufitu. Pojemnik na odpady da się szybko i wygodnie odłączyć w celu opróżnienia lub umycia.

Proficare PC-MS 3079. Mały odkurzacz z funkcją sterylizacji

Odkurzacz z funkcją sterylizacji Proficare PC-MS 3079 też przyda się osobom, którym zależy na czystości miejsca, w którym codziennie funkcjonują oraz śpią. To produkt do rozważenia, jeśli zależy ci na znaczącej redukcji bakterii, roztoczy kurzu domowego, innych drobnoustrojów i alergizujących pyłków. Sprawdza się w czyszczeniu materacy, koców, pościeli, poszewek, narzut, firan, zasłon, a nawet dywanów. Świetny efekt czyszczący otrzymujemy dzięki silnym wibracjom, trybowi ssania, filtrowi HEPA i sterylizującemu promieniowaniu UV – z funkcją Auto-Off światło UV włącza się tylko przy kontakcie z powierzchniami. Filtr HEPA nadaje się do mycia. Wyjmowany pojemnik na kurz jest łatwy czyszczenia. Kabel o długości 4 metra zapewnia pokaźny zasięg działania.

Jeśli interesują cię małe urządzenia do walki z trudno dostępnym brudem, rozważ także zakup jednego z tych ręcznych odkurzaczy – z nimi usuwasz kurz nawet z szafy, karniszy, czy kanapy. Ciekawym rozwiązaniem jest także mały niedrogi czyścik parowy Camry CR 7021, który potrafi rozprawić się z bakteriami i roztoczami.

Źródło https://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-technologie/te-trzy-poreczne-urzadzenia-usuwaja-roztocza-i-inne-drobnoustroje-z-lozka-dzieciecego/ke7e7be

Popularny