Szukaj
Close this search box.

TOP 7. Sprawdź, co ciekawego dzieje się w ten weekend we Wrocławiu [15-17 września 2023]

TOP 7. Sprawdź, co ciekawego dzieje się w ten weekend we Wrocławiu [15-17 września 2023]

Piątek, 15 września

„Opowieści z dreszczykiem” – wieczorne zwiedzanie Wrocławia

„Opowieści z dreszczykiem” to wycieczka z licencjonowanym przewodnikiem (1,5 h) jedną z najpiękniejszych widokowo tras turystycznych po Starym Mieście: Rynek, Dzielnica Żydowska, Wzgórze Liebicha, Promenada nad Odrą z widokiem na Ostrów Tumski.

Mnóstwo ciekawych historii i niesamowitych wieczornych opowieści. Nieznane zaułki miasta, tajemnicze wydarzenia i postaci. Na trasie dwa punkty widokowe na oświetlony Wrocław i możliwe spotkanie z latarnikiem! Sympatycznie i z poczuciem humoru, dla dorosłych i dla dzieci. Wymagana wcześniejsza rezerwacja, szczegóły poniżej.

  • Godzina: 19:00

Sobota, 16 września

Targi Dobry Design w Concordia Design

Targi Dobry Design wracają do Wrocławia, tym razem w jesiennej odsłonie. To święto mody, plakatu i polskich projektów, które za każdym razem przyciąga miłośników najnowszych trendów. Jeśli lubicie ładne rzeczy, koniecznie odwiedźcie w ten weekend – 16 i 17 września Concordię Design na Wyspie Słodowej.

  • Godzina: sobota 11:00-19:00; niedziela 11:00-18:00.

Otwarcie Dyniowej Farmy we Wrocławiu

Dyniowa Farma to raj dla wszystkich, którzy uwielbiają wiejski jesienny klimat. Czeka tu na Was mnóstwo dyń i sporo atrakcji dla dzieci, m.in. labirynt, trampoliny w ziemi czy basen z kukurydzą. Nie zabraknie również strefy gastro z dyniowymi przysmakami. Otwarcie w tę sobotę, 16 września.

  • Godzina: 10:00-18:00

Festiwal Czekolady i Słodkości 

Jeśli jesteście miłośnikami słodkości – w Browarze Mieszczańskim przez cały weekend (16-17 września) czekać będą na Was stoiska pełne niesamowitych smaków, kształtów i kolorów w czekoladowych odsłonach. Oprócz tego, będą też warsztaty dla dzieci oraz otwarte dla szerokiej publiczności pokazy cukierniczych mistrzów.

  • Godzina: sobota: 10:00-20:00; niedziela: 10:00-18:00

The Voice of Wrocław w HALI Świebodzki

HALA Świebodzki zaprasza do siebie na muzyczne wydarzenie – szaloną imprezę z Laboratorium Śpiewu i Mowy. W programie koncert w tanecznym i pełnym energii klimacie w wykonaniu uczniów Laboratorium Śpiewu i Mowy oraz karaoke dla wszystkich, którzy kochają śpiewać.

  • Godzina: 19:00

Niedziela, 17 września

Potańcówka integracyjna z bachatą na Dachu Dominikańska

Profesjonalni tancerze nauczą Cię nie tylko kroków, ale przede wszystkim ekspresji w tańcu, który jest wspaniałą formą ruchu dla każdego, bez względu na wiek czy doświadczenie. Tańczysz w parze? Przyjdźcie razem! Nie masz partnera? Żaden problem, organizatorzy znajdą go dla Ciebie! Nauczysz się kroków jednego z najbardziej zmysłowych tańców świata – bachaty! 

  • Godzina: 18:30

Jesienna wyprzedaż roślin w Ogrodzie Botanicznym

Coroczna wyprzedaż roślin w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego już w najbliższą niedzielę – 17 września. Ogród sprzedawać będzie nadwyżki ze swojej kolekcji. To wyjątkowa okazja, aby w niskich cenach kupić piękne okazy roślin do swojego ogródka lub na balkon. Ceny już od 2 złotych!

  • Godzina: 9:00

Popularny