Szukaj
Close this search box.

Trudny mecz Panthers Wrocław na wyjeździe. Porażka z Frankfurt Galaxy

Trudny mecz Panthers Wrocław na wyjeździe. Porażka z Frankfurt Galaxy

Panthers Wrocław. Bitwa we Frankfurcie

Spotkanie Panthers Wrocław z Frankfurt Galaxy było meczem 4. kolejki European League of Football. Niemiecka drużyna to mistrzowie Europy z 2021 roku oraz zeszłoroczni półfinaliści europejskich rozgrywek. 

Niedzielne spotkanie miało mocno defensywny charakter – na przerwę gospodarze schodzili przy prowadzeniu zaledwie 6:0. W drugiej połowie meczu reprezentanci Polski zdołali wyjść na prowadzenie, jednak nie potrafili utrzymać go do końca meczu. Polsko-niemiecki pojedynek zakończył się wynikiem 10:20 dla gospodarzy. Zdobywcą jedynego przyłożenia dla wrocławskich „Panter” był Hiszpan – Adria Botella Moreno.

Mecz we Frankfurcie nie potoczył się po naszej myśli, jednak nie poddajemy się. Przed nami wiele spotkań, nasz cele pozostają takie same. Zrobimy wszystko, aby już za tydzień powrócić na zwycięską ścieżkę!

Dave Christensen, trener główny Panthers Wrocław.

Zobacz również

Kolejne starcie na wyjeździe Panthers Wrocław

Następne spotkanie wrocławianie rozegrają już za tydzień – w niedzielę 23 czerwca o 13:00 na Węgrzech zmierzą się z Fehervar Enthroners. Transmisja meczu będzie dostępna od 12.55 w Polsat Sport 3, Polsat Box Go oraz na ligowej platformie streamingowej.

Zobacz również

Panthers Wrocław na Olimpijskim. Kiedy mecz?

Kolejny mecz domowy Panthers rozegrają 7 lipca, kiedy podejmą na Stadionie Olimpijskim ekipę Prague Lions. Bilety na to spotkanie są dostępne na Ticketmaster.pl

Zobacz również


Źródło: materiały organizatorów

Popularny