Szukaj
Close this search box.

Trzy przenośne grzejniki olejowe, z którymi dogrzejesz sypialnię w chłodniejszy dzień

Trzy przenośne grzejniki olejowe, z którymi dogrzejesz sypialnię w chłodniejszy dzień

Prezentujemy trzy małe grzejniki olejowe w przyjaznych cenach, które pomogą zadbać o komfort termiczny w pomieszczeniach z dostępem do zasilania elektrycznego. Przydadzą się zwłaszcza w sytuacjach awaryjnych, gdy instalacja grzewcza szwankuje, albo sezon grzewczy jeszcze się nie rozpoczął, więc w mieszkaniu jest chłodno. Uwzględniliśmy:

Grzejnik olejowy HB OFR2003. Wiele wysokich not od nabywców

Jeśli system ogrzewania dostępny w mieszkaniu lub domu nie zawsze spełnia twoje oczekiwania związane z dostarczaniem ciepła, dobrym rozwiązaniem może okazać się grzejnik olejowy HB OFR2003. Takie urządzenie ma szansę sprawdzić się także wtedy, gdy na dworze nie jest aż tak zimno, żeby uruchamiać instalację grzewczą, ale wieczorami bywa dokuczliwie chłodno. Mały, niedrogi grzejnik olejowy HB OFR2003 składa się z 9 żeber, posiada termostat i umożliwia ustawienie mocy grzewczej – do wyboru są trzy poziomy grzania. Zabezpieczenie przed przegrzaniem sprawia, że urządzenie jest bezpieczniejsze w użytkowaniu. Ponadto, grzejnik w razie przewrócenia wyłączy się automatycznie. Model potrzebuje do działania zasilania prądem elektrycznym. Poręczny uchwyt i duże kółka umożliwiają przesuwanie oraz przenoszenie urządzenia grzewczego z jednego pomieszczenia do drugiego. Klienci sklepu internetowego Media Expert chwalą moc grzewczą, cichą pracę, szybkość nagrzewania i brak „niechcianego zapachu”.

Grzejnik olejowy CAMRY CR 7810. Najtańszy w tym zestawieniu

Wydajny i niedrogi grzejnik olejowy Camry CR 7810 o mocy minimalnej 800 W i maksymalnej 2000 W posiada 9 żeberek grzewczych i czytelny wyświetlacz LED. Pozwala dogrzać pomieszczenie, w którym brakuje kaloryferów lub wykazują one słabą wydajność. Urządzenie ratuje też w czasie awarii systemu ogrzewania. Grzejnik daje możliwość regulacji temperatury w zakresie od 15°C do 35°C. Do wyboru są 3 poziomy mocy – pobór mocy zostaje automatycznie dobrany do ustawionej temperatury grzania. Urządzenie wyposażono w zabezpieczenie przed przegrzaniem. Możliwe jest zdalne sterowanie przy użyciu pilota.

Grzejnik olejowy Ariete 837/05. Kolorowa ozdoba domowej przestrzeni

Istnieje szansa, że fani żywej kolorystyki i klimatu vintage polubią niebieski grzejnik olejowy Ariete 837/05. To małe urządzenie także pozwala na wybór pomiędzy trzema poziomami mocy grzewczej. Żeberka nagrzewają się szybko, przekazując otoczeniu przyjemne ciepło. W razie potrzeby model Ariete 837/05 możesz łatwo przetransportować z jednego pomieszczenia do drugiego, na przykład z salonu do łazienki lub sypialni – pomoże w tym praktyczny uchwyt.

W sklepach internetowych znajdziesz też inne grzejniki olejowe. Oto modele, które także mogą cię zainteresować ze względu na swoje parametry:

Źródło https://businessinsider.com.pl/technologie/trzy-przenosne-grzejniki-olejowe-z-ktorymi-dogrzejesz-sypialnie-w-chlodniejszy-dzien/plnpxxj

Popularny