Szukaj
Close this search box.

V Bieg Para(mi) i niesamowite drużyny we wspólnej zabawie [ZDJĘCIA]

V Bieg Para(mi) i niesamowite drużyny we wspólnej zabawie [ZDJĘCIA]

To prawdziwie biegowa sobota we Wrocławiu. Najpierw biegacze uczestniczyli w zawodach promujących honorowe krwiodawstwo, następnie przeprowadzono Bieg Para(mi), który ma wyjątkowy charakter. Na starcie przy Pergoli stanęło 80 teamów. W zależności od rodzaju niepełnosprawności zawodnik mógł pokonać trasę samodzielnie lub w specjalistycznych wózkach biegowych pchanych przez Pchacza-Biegacza. Do pokonania były cztery pętle, w sumie 10 kilometrów.

To bieg, w którym nie ma zwycięzców ani podium. Medale otrzymują wszyscy startujący w tym wyjątkowym biegu. Uczestnicy otrzymują również indywidualnie dobrane nagrody. Udział w biegu dostarcza ogromnej radości i wyjątkowych emocji, które na długo pozostają w pamięci zarówno uczestników biegu, jak i kibiców.

Łukasz Malaczewski, pomysłodawca wydarzenia, Fundacja FizjoTRIterapia. Follow your dreams

V Bieg Para(mi) we Wrocławiu – galeria zdjęć

Zobaczcie galerię zdjęć z V Biegu Para(mi)!

Na uczestników i odwiedzających czekało też wiele innych atrakcji, m.in. dmuchane zamki i  animatorzy z grupy Wizyta Klauna Żaka, masaże dla wszystkich chętnych, pokaz udzielania pierwszej pomocy przygotowany przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, charytatywny kiermasz ciast czy popcorn i wata cukrowa.

Czytaj także: „Wrocław tętni dobrem” – I bieg promujący honorowe krwiodawstwo we Wrocławiu [DUŻO ZDJĘĆ]

Popularny