Szukaj
Close this search box.

Wielkie nazwisko w składzie Panthers Wrocław. Zobacz kto zagra

Wielkie nazwisko w składzie Panthers Wrocław. Zobacz kto zagra

Keanu Ebanks (OL) miał zagrać w barwach Panthers Wrocław już w sezonie 2022, jednak wówczas na przeszkodzie stanęła propozycja gry w Calgary Stampeders w kanadyjskiej CFL – najlepszej lidze świata poza Stanami Zjednoczonymi.

Keanu Ebanks to kolejne wielkie nazwisko w składzie Panthers Wrocław

W trakcie ostatniego sezonu Ebanks powrócił do Europy i trafił do Paris Musketeers. Wcześniej – w sezonie 2021 był jedną z gwiazd Hamburg Sea Devils, a cztery lata temu wziął udział w NFL International Player Pathway Combine. To bez wątpienia wielkie wzmocnienie linii ofensywnej wrocławian.

Dołączyłem do Panthers, ponieważ wierzę w wizję trenera Christensena i w to, że we Wrocławiu trwa budowa czegoś wyjątkowego. Mam także na miejscu niedokończone sprawy. Miasto jest wspaniałe, jestem pod jego wielkim wrażeniem. Klubowe obiekty również są świetne, jak i polskie jedzenie. Nie mogę się doczekać, żeby spotkać się z naszymi fanami i wziąć się do pracy, by wywalczyć tytuł dla Wrocławia

Zobacz również

Zagraniczne wzmocnienie Panthers Wrocław

To czwarte potwierdzone zagraniczne wzmocnienie Panthers Wrocław na sezon 2024. Do tej pory klub ogłosił zakontraktowanie dwójki Amerykanów –  A.J. Wentlanda (LB) i Devana Burrella (DB) oraz Brazylijczyka – Otávio Amorima (OL).

Zgodnie z zasadami European League of Football, każdy zespół może pozyskać maksymalnie czterech zawodników ze Stanów Zjednoczonych oraz sześciu z innych państw świata. Sezon 2024 ELF ruszy pod koniec maja przyszłego roku.

Zobacz również


Źródło: materiały organizatorów

Popularny