Szukaj
Close this search box.

WrocWalk 2023 – największa rodzinna impreza w mieście już 11 listopada [INFORMACJE]

WrocWalk 2023 - największa rodzinna impreza w mieście już 11 listopada [INFORMACJE]

Tegoroczna edycja wydarzenia niesie za sobą wiele zmian. Spragnieni przygody uczestnicy mogą liczyć na nowe, zaskakujące trasy. Na wiernych tradycji lub tych, którzy nie mieli okazji wziąć udziału w poprzednich imprezach również czeka coś specjalnego. Szlak, na którym znajdą największe hity minionych odsłon WrocWalka.

Dołącz do gry, w której planszą jest całe miasto! Trzy trasy do wyboru

WrocWalk to nie tylko zabawa, to prawdziwa przygoda! Całe miasto staje się planszą do gry, a uczestnicy mają okazję odkryć Wrocław na nowo. To doskonała okazja, by poznać ciekawe zakątki miasta, zobaczyć jego uroki i dowiedzieć się więcej o nietuzinkowej historii stolicy Dolnego Śląska. Wszystko to w duchu zabawy, niepodległości  i wspólnego spędzania czasu.

Galeria zdjęć

Do dyspozycji uczestników będą trzy trasy:

  • „Trasa Przebojowa”,
  • „Trasa Tajemnic”,
  • Trasa WROwerowa”.

Na jednej z nich znajdziemy najpopularniejsze i najbardziej oblegane punkty z poprzednich odsłon WrocWalka, kolejna będzie pełna historii z okresu II wojny światowej, a ostatnia została starannie zaprojektowana z myślą o porywającej wyprawie jednośladem z wrocławskim sportem w tle.

WrocWalk 2023: pakiety startowe rozeszły się błyskawicznie

Wszystkie pakiety na WrocWalk 2023 zostały sprzedane w ciągu kilku tygodni. Będzie je można odebrać w biurze zawodów, które zostanie otwarte w Przejściu Dialog przy ul. Świdnickiej 19, a jego działanie zaplanowano na piątek 10 listopada od godz. 12.00 do 20.00 i w dniu imprezy od godz. 8.00 do 12.00.

W pakietach startowych zajdą się m.in. worko-plecak, czapka zimowa, mapa wybranej trasy oraz inne, drobne gadżety.

WrocWalk 2023 – największa zabawa rodzinna w Polsce

WrocWalk to nie tylko spacer – to prawdziwa przygoda! Każdy uczestnik, który wykupił pakiet startowy otrzyma specjalny zestaw gadżetów, mapę, a jeśli zbierze wszystkie pieczątki, to również pamiątkowy medal imprezy.

Tegoroczny WrocWalk wystartuje 11 listopada o godz. 10:00. Zbieranie pieczątek będzie możliwe do godz. 16.00, a do mety należy dotrzeć przed godz. 18.00.

Wszystkie bieżące informacje będą dostępne na stronie internetowej MCS oraz w jego mediach społecznościowych.

Popularny