Szukaj
Close this search box.

Wyjeżdżasz na święta? Nie daj szans włamywaczowi

Wyjeżdżasz na święta? Nie daj szans włamywaczowi

W tekście umieszczono linki reklamowe naszego partnera.

Większość urządzeń, takich jak kamery z detekcją ruchu, czujniki ruchu na podczerwień z syrenami alarmowymi i wideo domofony obsługiwana jest w prosty sposób z poziomu telefonu.

Poniżej przygotowaliśmy zestawienie produktów, które skutecznie pomogą zabezpieczyć twoje nieruchomości:

  • Kamery z detekcją ruchu
  • Wideodomofony
  • Czujniki ruchu i systemy alarmowe

W zestawieniu wybraliśmy urządzenia dobrze oceniane przez użytkowników i w specjalnych obniżonych cenach. Zapraszamy!

I. Kamery z detekcją ruchu

Nowoczesne kamery z detekcją ruchu pozwalają na rejestrowanie wszystkiego, co dzieje się w twoim domu, ogrodzie, mieszkaniu lub firmie. Ponieważ urządzenia te podłączone są do sieci internetowej, możesz „zajrzeć” do swojego domu zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Kamery monitorujące posiadają czujnik ruchu, który je uruchamia, wysyłają również powiadomienia, że w zasięgu kamery zarejestrowano ruch.

A. Kamera XIAOMI Mi Home Pro MJSXJ06CM

Kamera XIAOMI Mi Home 2K Pro to zaawansowane urządzenie monitorujące, które zapewnia wyjątkową jakość obrazu i bezproblemową obsługę. Idealna dla tych, którzy cenią sobie niezawodność i funkcjonalność, ta kamera działa płynnie w temperaturach od 10 do +50 stopni, co gwarantuje długotrwałą efektywność. Przeznaczona do użytku wewnętrznego, z łatwością montuje się na ścianie lub stawia na płaskiej powierzchni, umożliwiając elastyczne dopasowanie do każdego wnętrza. Wyposażona w dwukierunkowe połączenia głosowe, pozwala na prowadzenie rozmów z osobami w pobliżu kamery. Dzięki aplikacji Xiaomi Home możesz mieć stały dostęp do obrazu z kamery, co pozwala na monitorowanie domu w czasie rzeczywistym, nawet podczas Twojej nieobecności. Otrzymujesz powiadomienia o wykrytym ruchu, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa. XIAOMI Mi Home 2K Pro to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną mieć kontrolę nad swoim mieszkaniem niezależnie od okoliczności.

B. Kamera IMILAB EC4 + Brama CMSXJ31A

Kamera zewnętrzna IMILAB EC4 z akumulatorem wyposażona jest w technologie oszczędzania baterii, może być w pełni ładowana przez wbudowany akumulator o pojemności 5200mAh lub przez opcjonalny panel słoneczny. Jasny reflektor włącza się po wykryciu ruchu w nocy, wyświetlając wideo w pełnym kolorze. Dzięki aplikacji IMILAB Home App istnieje możliwość odtwarzania wideo w wysokiej rozdzielczości w czasie rzeczywistym.

II. Wideodomofony

Wideodomofony w bezpieczny sposób pozwalają zweryfikować, kto znajduje się po drugiej stronie drzwi lub bramy. Oprócz głosu, który usłyszymy za pośrednictwem tradycyjnych domofonów, będziemy w stanie zobaczyć obraz. Warto podkreślić, że nie musisz być w domu, żeby obsłużyć wideodomofon.

A. Wideodomofon SETTI+ SVD601 Smart WiFi

Wideodomofon SETTI+ SVD601 pozwoli sprawdzić, kto stoi za drzwiami. Dzięki aplikacji wszystko zobaczysz i sprawdzisz na swoim smartfonie, a więc do obsługi wideodomofonu nie ma potrzeby bycia w domu. Za pomocą telefonu możesz nawet porozmawiać z gościem i zapytać o cel jego wizyty. Szeroki kąt widzenia 120° pozwoli zobaczyć dokładnie całą przestrzeń za drzwiami. Wideodomofon ma funkcję widzenia w ciemności do 5 metrów. Dzięki detektorowi ruchu wykryje, czy ktoś zbliżył się do drzwi na odległość do 6 metrów i nagra wysokiej jakości film HD.

B. Wideodomofon EURA VDP-98C5

Wideodomofon EURA VDP-98C5 został wyposażony w kolorowy monitor LCD o przekątnej ekranu 10 cala. Monitor umożliwia zapis obrazów lub rejestrację filmów na karcie microSD. Monitor obsługuje także sygnał wideo w technologii AHD, który pozwala na jego pracę w rozdzielczości 1024 × 600 pikseli, zapewniając w ten sposób najwyższą jakość obrazu.

III. Czujniki ruchu i systemy alarmowe

Inteligentne czujniki ruchu powinny być na wyposażeniu każdego domu lub mieszkania. Dzięki nim wzrośnie poziom bezpieczeństwa posiadanego majątku. Dzięki nim będziesz w stanie zareagować na wtargnięcie intruza do domu lub na teren posesji. Co więcej, czujniki otwarcia drzwi lub okien alarmują użytkownika o tym, że nie zostały one zamknięte prawidłowo. Warto podkreślić, że jest to szczególnie ważne, jeśli ogrzewasz mieszkanie lub korzystasz z klimatyzacji, ponieważ źle domknięte okna przyczyniają się do powstania dodatkowych kosztów.

A. Zestaw czujników FERGUSON Smart Home

FERGUSON Smart Home Security Kit to nowoczesne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i kontrolę nad swoim domem. Ten kompaktowy zestaw czujników oferuje zaawansowaną ochronę, umożliwiając ciągłe monitorowanie domostwa i jego najbliższego otoczenia. Wyposażony w prostą w obsłudze aplikację mobilną, ten system gwarantuje łatwy dostęp do informacji o stanie nieruchomości w każdej chwili. Jego łatwy w obsłudze interfejs i prosta instalacja pozwalają na szybkie uruchomienie systemu bez potrzeby korzystania z usług profesjonalnych instalatorów. Dodatkowo system FERGUSON Smart Home Security Kit oferuje możliwość rozbudowy do 15 urządzeń, zapewniając elastyczność i skalowalność rozwiązania. Z tym zestawem, Twój dom i bliscy zawsze pozostaną pod nieustanną, dyskretną ochroną.

B. System alarmowy SOMFY One+

System alarmowy SOMFY One+ to idealny wybór dla osób poszukujących niezawodnego i kompleksowego zabezpieczenia swojego domu. Ten zaawansowany zestaw, wyposażony w kamerę Full HD i syrenę alarmową, gwarantuje ochronę przed włamaniem i kradzieżą. Jego trwałe i certyfikowane komponenty zapewniają bezawaryjną pracę nawet podczas długiego nieobecności właściciela. Prosty w montażu i konfiguracji, SOMFY One+ pozwala na łatwą adaptację do indywidualnych potrzeb, a dzięki aplikacji mobilnej, umożliwia kontrolę i monitorowanie domu z dowolnego miejsca na świecie. Wybierz SOMFY One+ i ciesz się spokojem oraz bezpieczeństwem, na jakie zasługujesz.

Sprawdź inne urządzenia, które zabezpieczą twoją własność:

Źródło https://businessinsider.com.pl/technologie/wyjezdzasz-na-swieta-nie-daj-szans-wlamywaczowi/eex2wxe

Popularny