Szukaj
Close this search box.

Zapisz się do 10.06 na Wieczorny Bieg Rodzinny przed 10. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonem

Zapisz się do 10.06 na Wieczorny Bieg Rodzinny przed 10. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonem

Młodsi i mniej doświadczeni biegacze również mogą poczuć atmosferę wieczornego, wrocławskiego biegania. W sobotę 15.06 o godz. 17 – kilka godzin przed startem nocnego półmaratonu – odbędzie się PKO Wieczorny Bieg Rodzinny im. Jerzego Witkowskiego. Zawodnicy zmierzą się z dystansem ok. 1100 m i pobiegną wokół Stadionu Olimpijskiego.

Medal dla każdego

Uczestnicy na pokonanie trasy mają aż 30 minut. To wystarczająco długo, by każdy – bez względu na swój wiek i sportową formę, mógł wziąć udział w wydarzeniu. Podczas biegu nie będzie dokonywany pomiar czasu. Zawodnicy nie będą również klasyfikowani, choć każdy z nich otrzyma pamiątkowy medal.

Rejestracji na PKO Wieczorny Bieg Rodzinny można dokonać do 10.06 (lub wyczerpania limitu miejsc). Opłata za pakiet startowy dla jednego uczestnika wynosi 25 zł. W tym roku na starcie będzie mogło stanąć 550 zawodników.

Złoto dla najszybszych

PKO Nocny Wrocław Półmaraton i firma Goldsaver zorganizują dwa konkursy, w których do wygrania będą prawdziwe sztabki złota. W pierwszym będzie można wziąć udział jeszcze przed samymi zawodami – warto śledzić profile Nocnego Wrocław Półmaratonu w mediach społecznościowych, bo tam zostanie ogłoszona zabawa.

Z kolei w drugim uczestnicy biegu będą mieli okazję pochwalić się zdjęciami z medalem za ukończenie zawodów. Goldsaver uhonoruje też sztabkami królewskiego kruszcu 6 najszybszych zawodników półmaratonu. Łącznie do zgarnięcia jest 21 jednogramowych sztabek złota.

Regulamin, szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ

Zobacz również

Popularny