Szukaj
Close this search box.

Zwiedzanie Muzeum Śląska Wrocław z dwukrotną mistrzynią olimpijską [TERMIN]

Zwiedzanie Muzeum Śląska Wrocław z dwukrotną mistrzynią olimpijską [TERMIN]

– Muzeum – top! – mówił Matsenko podczas zwiedzania: – Przyznam, że wcześniej tu nie byłem, bo jest czynne dopiero od niedawna. Bardzo się cieszę, że pojawiła się taka okazja. Jest tu dużo historii, motywującej nawet do tego, żeby pojawiła się kiedyś tu i o mnie jakaś wzmianka… Czas pokaże. Cieszę się bardzo, że jestem tu dziś jako gość. Bliskość z kibicami jest bardzo ważna!

Obrońca chętnie zabierał głos, opowiadał o swoich przeżyciach związanych z grą we Wrocławiu, pozował do zdjęć z fanami i rozdawał autografy. Jednemu z młodych kibiców podarował nawet własną czapkę – w nagrodę za prawidłową odpowiedź na pytanie.

Zobacz również

Zwiedzaj Muzeum Śląska Wrocław z Renatą Mauer-Różańską

Tym razem 21 listopada o godz. 18:00 muzeum będzie można zwiedzać z inną sportową gwiazdą. Podczas swojej kariery w barwach WKS-u Renata Mauer-Różańska zdobyła w strzelectwie sportowym dwa złote medale Igrzysk Olimpijskich (Atlanta 1996, Sydney 2000) oraz brązowy (Atlanta 1996). Dwukrotnie została wicemistrzynią świata (Moskwa 1990, Barcelona 1998), i mistrzynią Europy.

Bilet do muzeum można kupić z wyprzedzeniem za pomocą strony internetowej: www.muzeumslaskwroclaw.pl. Tuż obok Muzeum Śląska Wrocław znajduje się Browar Stu Mostów – Sports Bar, otwarty od 12:00 do 22:00.

Podczas specjalnego zwiedzania będzie możliwość odwiedzenia jedynie Muzeum Śląska Wrocław – bez stadionu. Oznacza to, że bilet normalny kosztuje maksymalnie 25 zł, a po uwzględnieniu szeregu zniżek cena wejściówki może wynieść nawet 7,50 zł. W tym dniu (wtorek 21 listopada) muzeum będzie czynne godzinę dłużej – do 19:00.

Popularny