Serwisy narciarskie we Wrocławiu. Gdzie można sprawdzić sprzęt przed wyjazdem w góry?

Serwisy narciarskie we Wrocławiu. Gdzie można sprawdzić sprzęt przed wyjazdem w góry?

Serwisy narciarskie we Wrocławiu

Gdzie we Wrocławiu można przygotować narty albo snowboard do sezonu zimowego? Sprawdziliśmy!

Serwis nart Decathlon

W sklepie Decathlon w galerii Magnolia Park można zarówno kupić sprzęt narciarski, jak i oddać go do serwisu. Specjaliści profesjonalnie przygotują narty i snowboard do sezonu zimowego. Oferują: ostrzenie, smarowanie czy regulację wiązań. Szczegóły tutaj.

 • Adres: Legnicka 58
 • Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota w godz. 09:00-21:00

Centrum Narciarsko-Snowboardowe nartywroclaw.pl

W serwisie świadczone są usługi: montaż wiązań narciarskich oraz snowboardowych (z oryginalnych szablonów), ustawianie siły wypięcia wiązań, ostrzenie nart i snowboardów (na profesjonalnych szwajcarskich maszynach), renowacja nart i snowboardów – smarowanie nart i snowboardów, montaż klamer do butów, skracanie kijków. Cennik można zobaczyć tutaj.

Sprzęt można przynieść bezpośrednio do serwisu przy ul. Krzemienieckiej 116 lub do sklepu stacjonarnego (Giełda Pałacyk) przy ul. Kościuszki 34.

 • Adres: Krzemieniecka 116
 • Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek w godz. 10:00-18:00
Zobacz również

Sports Shop

Profesjonalny serwis narciarski we Wrocławiu z wieloletnim doświadczeniem. 

– Proces regeneracji zawsze rozpoczynamy od uzupełniania ubytków w nartach. Używając wysokiej klasy sprzętu możemy uzyskać równomierne pokrycie powierzchni ślizgu. Profesjonalny materiał zapewnia trwałość i pewność zespolenia z oryginalnym ślizgiem. Każda narta zostaje poddana obróbce w celu usunięcia nadmiaru materiały i jeszcze dokładniejszego wyrównania uzupełnień. W naszym serwisie narciarskim oferujemy ostrzenie krawędzi w automatycznej maszynie, która umożliwia sterowanie prędkością procesu. Takie działanie pozwala uzyskać jednorodnie naostrzoną krawędź o idealnym kącie nachylenia. Ostatnim etapem serwisu nart jest smarowanie na gorąco. Używamy wysokiej jakości wosku, które perfekcyjnie wnika w strukturę narty. Gotowy ślizg polerujemy, by otrzymać idealnie zregenerowane narty – czytamy na stronie Sports Shop.

 • Adres: Nowowiejska 25
 • Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek w godz. 10:00-19:00; sobota w godz. 10:00-18:00

Aventura Sport sklep i serwis rowerowy i narciarski

Serwis sprzętu rowerowego, narciarskiego i snowboardowego. Cennik można zobaczyć tutaj.

 • Adres: Sienkiewicza 47
 • Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek w godz. 11:00-17:00
Zobacz również

R.S. SPORT Serwis i Wypożyczalnia Nart

Profesjonalny sklep oraz serwis narciarski i snowboardowy z 20-letnim doświadczeniem. W ofercie serwisowej jest m.in. ostrzenie krawędzi nart, regeneracja ślizgów, regulacja wiązań czy smarowanie na gorąco. Cennik można zobaczyć tutaj.

 • Adres: Inowrocławska 39B
 • Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek w godz. 10:00-19:00; sobota-niedziela w godz. 10:00-16:00

Wypożyczalnia i serwis nart, snowboard – Sportowy Warsztat

Sportowy Warsztat oferuje kompleksowy serwis nart, włączając w to smarowanie i ostrzenie. Zajmują się zarówno sprawnym sprzętem, który wymaga jedynie regeneracji, jak i nartami zniszczonymi, które po wcześniejszych oględzinach starają się przywrócić do stanu używalności. Cennik można zobaczyć tutaj.

– Zwracamy uwagę na najmniejsze detale, dokładamy wszelkich starań, by oddane do nas narty zostały przygotowane w idealny sposób. Zadbamy, by Twoje narty lub deska były odpowiednio nasmarowane oraz naostrzone. Bez względu na to, czy jesteś początkującym amatorem białego szaleństwa, czy też znasz każdy stok w Polsce lub Europie. W naszym serwisie narciarskim zajmujemy się sprzętem do szusowania każdego klienta – czytamy na stronie Sportowego Warsztatu.

 • Adres: Wieczysta 113B
 • Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek w godz. 11:00-18:00
Zobacz również

Serwis rowerowy i narciarski „Mowisport”

Serwis rowerowy i narciarski, który znajduje się na Krzykach. Szczegóły tutaj.

 • Adres: Wawrzyniaka 38
 • Godziny otwarcia: poniedziałek-wtorek i czwartek-piątek w godz. 11:00-17:00

Serwis Narciarski Wypożyczalnia Sklep – Stoked Ski Center

Sklep, wypożyczalnia i serwis w jednym miejscu. Czynności wykonywane w serwisie sprzętu narciarskiego to m.in. smarowanie i ostrzenie nart, naprawa wiązań. Szczegóły tutaj.

 • Adres: Ludwika Solskiego 18A
 • Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek w godz. 14:00-19:00
Zobacz również

Popularny